Provádím veškerý servis týkající se počítačů a notebooků. Servis zahrnuje diagnostikování závad, opravy počítačů a notebooků, čištění, instalace operačních systémů Windows a Linux, instalace software. Opravy provádím zpravidla ve vlastní provozovně, pro drobnější opravy nabízím servis přímo u zákazníka doma nebo ve firmě.
 • Diagnostika závady

  Před samotnou opravou počítače je nutné identifikovat závadu – např. zjistit proč počítač nelze zapnout. Diagnostika a poradenství je zdarma!
 • Výměna/montáž vadné komponenty

  Po zjištění dané závady probíhá její odstranění výměnou/opravou poškozené komponenty nebo její části. Pokud se jedná o vadu software, závadu lze odstranit zpravidla re-instalací nebo aktualizací software.
 • Čištění počítačů a notebooků

  Často si zákazníci stěžují na hlučnost nebo přehřívání notebooků, toto je způsobeno zanesením chladícího systému prachem. Tyto nečistoty je nutné mechanicky odstranit. Po provedení čištění dojde ke snížení hlučnosti a provozní teploty počítače nebo notebooku.
 • Úprava chladícího systému

  U starších počítačů, notebooků nebo „levných“ sestav dochází k nedostatečnému chlazení a odvodu tepla z klíčových komponent. Tento problém řeší úprava chladícího systému počítače. Úprava zahrnuje v prvé řadě odstranění nečistot bránících správné funkci chladičů, montáž dodatečných ventilátorů, montáž ovladače pro ventilátory, regeneraci teplovodivé pasty a pro náročné zákazníky i montáž monitorovacích systémů, zajišťujících sledování teplot a otáček ventilátorů.
 • Instalace operačních systémů a software

  Počítač by bez odpovídající programové výbavy byl bezcenný a nefunkční. Proto je nutné každý počítač vybavit operačním systémem a provozním softwarem. Dle přání instaluji operační systémy Windows a Linux v libovolné distribuci.

PC POHOTOVOST
Potřebujete rychlou pomoc?
Volejte a pište.Nemáte možnost počítač dopravit do servisu? Je závada drobnějšího charakteru? Potřebujete nainstalovat nový software nebo hru a nevíte si rady? Pro tyto případy nabízím servis přímo u vás doma. Díky velké operativnosti můžeme problém vyřešit již do následujícího dne.

739 234 258

info@computatrum.cz